Ana sayfa

Ebuddy Technology Co.,Limited

şirket Profili

Ebuddy Technology Co., Ltd. 2015 yılında kurulmuş olup, Ar-Ge, üretim ve satışları entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Ebuddy, yüksek hassasiyetli push-pull konektör ve kablo montaj çözümlerine odaklanır.Ürün ve hizmetler, zorlu ortam ve uygulamalarda yaygın olarak kullanılan Minature konektör (M6-M18), Metal konektör, plastik tıbbi konektör, su geçirmez konektör, kablo montajını kapsar.

 

Kaliteli, rekabetçi fiyat, kararlı ürünler ve görünüm tasarım yetenekleri sayesinde, müşterinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak ileri teknoloji kullanıyoruz.Aynı zamanda şirket, özel kablo montajlarında avantajlarını ortaya koyar, daha fazla teknoloji ve bilgelik gücü toplar ve sürekli gelişir ve yenilikler yaparak, rekabetçi özelleştirilmiş konektör ürünleri ve kablo montaj çözümleri sunarak uluslararası pazara kademeli olarak girme çabası içindedir.

 

Ebuddy, endüstriyel kontrol cihazlarına, tıbbi ekipmanlara, ölçüm ve inceleme cihazlarına, görsel ve işitsel ve askeri ekipmanlara konektörler ve özel kablolar sağlama konusunda zengin deneyime sahiptir.Ebuddy, ortaklara mükemmel ürünler ve hizmetler sağlayacak, pazarı keşfetmek, müşteri değerini gerçekleştirmek, işbirliği sağlamak ve kazan-kazan durumu oluşturmak için birlikte çalışacaktır.


Ebuddy, pazarı birlikte keşfetmek için daha fazla yeni ortağı içtenlikle bekliyor, konektörler alanında yeni bir tarih ve parlaklık yaratmak için birlikte çalışmamıza izin verin.

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2015 - Ebuddy Technology, Shenzhen, Çin'de oluşturuldu

 

2015.07 ---ürün test laboratuvarını bulduk

 

2015-2016 ---- B / K / S / F / HR10A çoklu seri ürünler geliştirdik ve birden fazla patent tescilli.

 

2017-2018 ---- Ürünlerimiz CE, ROHS, REACH tarafından onaylanmıştır ve fabrikamız ISO9001 sertifikasını almıştır.

 

2019-2020 ---- özel kablo çözümlerinde özel olan üretim hattımızı genişlettik

 

2021-- Daha iyi bir gelecek için geliştirin!

Ebuddy Technology Co.,Limited Ebuddy Technology Co.,Limited Ebuddy Technology Co.,Limited
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : Ebuddy / OEM

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 2000000-3000000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Ebuddy Technology Co.,Limited Sertifikalar Çin Ebuddy Technology Co.,Limited Sertifikalar Çin Ebuddy Technology Co.,Limited Sertifikalar Çin Ebuddy Technology Co.,Limited Sertifikalar